Loop met je dokter
Loop met je dokter vond dit jaar plaats in St. Geertruid, gemeente Eijsden-Margraten. Start-, pauze- en finish bij Wijndomein d'Hunes.
Houd deze website in de gaten voor editie 2026: www.loopmetjedokter.nl
Een terugblik op Loop met je dokter 2025
Wandel mee op zaterdag 27 september 2025!
Beleef een onvergetelijke dag en wandel mee op zaterdag 27 september 2025 met de artsen van het Maastricht UMC+, Zuyderland, Adelante en huisartsen uit de regio.
“Loop met je dokter” is précies wat de naam doet vermoeden: een wandeling van patiënten met hun artsen, familie en vrienden. Op die dag ontmoeten patiënten en hun artsen elkaar eens op een andere, informele manier waarbij de artsen het belang van een gezonde levensstijl laten zien door zelf het goede voorbeeld te geven.
Ook mensen die gewoon van wandelen houden en onderzoek naar hart- en vaatziekten belangrijk vinden doen mee. Het betreft een sponsorwandeltocht, waarbij men kan kiezen om 5 kilometer of 10 kilometer mee te lopen.
Een impressie :
We brengen met dit evenement geld bijeen voor medisch wetenschappelijk onderzoek op het gebied van hart- en vaatziekten in Limburg.